Pracovníci ostrahy - Žebrák - OZP

  • Vhodné pro invalidy.
  • Vhodné pro důchodce.
  • Zkrácená pracovní doba.
  • Nenáročná práce vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Náborový příspěvek 20.000 Kč po zkušební době.

Benefity

  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč po zkušební době.

Náplň práce

Nenáročná práce vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Náborový příspěvek až 20.000 Kč po zkušební době. Příspěvek na dopravu do zaměstnání. Náplní Vaší práce bude zapsání nákladních vozidel. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Požadujeme znalost práce na PC. V pracovní dny se neprovádí obchůzky.

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Vhodné pro skupinu OZP

  • Ostatní

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Pracovníci ostrahy
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
HPP / DPP / možno i zkrácený úvazek
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned / dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
od 20500 Kč / měsíc
Hodinová mzda:
120 Kč / hod

Kontaktní informace

Email: mosnicka@zijushandicapem.cz
Tel: 601 39 19 11

Kontaktní formulář

* Povinné položky

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise týmu portálu Žiju s handicapem dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Žiju s handicapem

Žiju s handicapem

I s handicapem lze žít plnohodnotný život a docílit velkých věcí.

Přinášíme Vám zajímavé články a rozhovory, ale nejen to. Hlavně chceme podporovat Vás a Vaše aktivity! Buďte aktivní a založte si svůj blog.

Oslovte svou prezentací možné sponzory, nebo se zapojte jako sponzor a pomozte handicapovaným splnit jejich sen.

www.zijushandicapem.cz

Tomáš Mošnička - mistr ČR v handbike

  • Tomáš Mošnička je od roku 1995 na invalidním vozíku po úrazu páteře při motocyklových závodech
  • Záliby: sport, motorky a rybaření.

Zajímavé volné pozice

O projektu

Pomáháme lidem s handicapem:

  • najít lepší zaměstnání
  • najít zaměstnání v blízkosti jejich domova
  • jednáme o možných příspěvcích na dopravu a dalších benefitech

Snažíme se lidem s handicapem najít lepší zaměstnání. V první řadě se snažíme o to, aby lidé s handicapem nemuseli za prací dojíždět a pracovali blízko svého domova. Pokud to z nějakého důvodu není možné, jednáme se zaměstnavatelem a daří se nám sjednávat příspěvek na dopravu a další benefity.

Partneři projektu

Osobně jednáme s konkrétními společnostmi.