Specialista zákaznické péče

Název pozice: Specialista zákaznické péče
Místo výkonu práce: Čimelice

Kontaktní e-mail na zaslání životopisu: marcela.karasova@siko.cz

Náplň práce: Rád pomáháš druhým a zapeklité situace jsou pro Tebe výzvou? Pak hledáme právě Tebe. Zakládáme si na tom, aby naši zákazníci byli spokojení a rádi se k nám vraceli. Proto je zákaznické centrum jedním z klíčových oddělení. Přidej se k nám a podílej se s námi na budování vztahů se zákazníky. Co přesně budeš dělat? Budeš komunikovat se zákazníky prostřednictvím různých kanálů (e-mail, chat, telefon, ..), žádné navolávání studených kontaktů Poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží, stavu objednávky, budeš takový "přítel" na telefonu K ruce budeš mít interní systémy SAP a CRM - tam najdeš většinu informací, stejně tak na našem e-shopu Spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě, např. logistikou, nákupem, pobočkami Komunikovat s externím dopravcem Zákazníkům se snažíme být maximální podporou, proto by ti neměla vadit práce v rytmu střídání směn, rozpis vždy na měsíc dopředu: PO - PÁ 8 - 20:00 ranní a odpolední směna SO - NE 8 - 16:30 ranní směna Jako ryba ve vodě se na této pozici budeš cítit pokud jsi.. Typ pečovatele a řešitele Někdo kdo umí naslouchat, hledat řešení, je spolehlivý a ochotný pomáhat Fanda spisovné češtiny a dokážeš i konflikt řešit kultivovanou formou Přirozený inovátor a baví tě věci zlepšovat Rád v kontaktu s lidmi Znalost reklamačních procesů velkou výhodou, ne však podmínkou Co můžeme nabídnout? Atmosféru rodinné stabilní firmy, kde si můžeš zajít na oběd s generálem do firemní jídelny Je nás už skoro 1000, proto si benefity každý vybíráme dle svého gusta z on-line samoobsluhy různých výhod a slev Po zkušební době získáš slevy 20 až 50% na SIKO produkty a služby 5 týdnů dovolené od počátku pracovního poměru A aby z tebe byl opravdu SIKO profík, do všeho tě zasvětí náš interní tým lektorů (SAP, CRM, produkty atd..) Pokud budeš cítit potřebu karierního růstu, podpoříme tě Na zákaznickém se z tebe stane skutečný odborník na koupelny i kuchyně. A to se v životě docela hodí, ne:)? Jsi to ty? Dej nám o sobě vědět! Pošli nám své CV nebo LI profil, rádi se s tebou potkáme ať už osobně nebo online.

Omezení: Vozíčkáři
Směnnost: ranní - odpolední
Pracovněprávní vztah:
Minimální vzdělání:
Nástup: ihned
Pracovní poměr: HPP
Mzdové rozpětí: 25 000 - 28000

Název společnosti: SIKO KOUPELNY a.s.
IČO: 26065801

Žiju s handicapem

Žiju s handicapem

I s handicapem lze žít plnohodnotný život a docílit velkých věcí. 

Přinášíme Vám zajímavé články a rozhovory, ale nejen to. Hlavně chceme podporovat Vás a Vaše aktivity! Buďte aktivní a založte si svůj blog.

Oslovte svou prezentací možné sponzory, nebo se zapojte jako sponzor a pomozte handicapovaným splnit jejich sen.

www.zijushandicapem.cz

Tomáš Mošnička - mistr ČR v handbike

  • Tomáš Mošnička je od roku 1995 na invalidním vozíku po úrazu páteře při motocyklových závodech
  • Záliby: sport, motorky a rybaření.

Zajímavé volné pozice

O projektu

Pomáháme lidem s handicapem:

  • najít lepší zaměstnání
  • najít zaměstnání v blízkosti jejich domova
  • jednáme o možných příspěvcích na dopravu a dalších benefitech

Snažíme se lidem s handicapem najít lepší zaměstnání. V první řadě se snažíme o to, aby lidé s handicapem nemuseli za prací dojíždět a pracovali blízko svého domova. Pokud to z nějakého důvodu není možné, jednáme se zaměstnavatelem a daří se nám sjednávat příspěvek na dopravu a další benefity.

Partneři projektu

Osobně jednáme s konkrétními společnostmi.

Další pracovní nabídky poskytují:

Úřad práce ČRčerpáme také z databáze ÚP ČR

 

Jooble Nabídky práce pro OZP